Inspirujemy do wnoszenia do świata własnej kobiecości, bo uważamy, że ten świat bardzo jej potrzebuje.
Psychicznie i fizycznie.
Sprawdź jak to jest korzystać ze swojej kobiecości. W pełni. Głęboko. Nie tylko zewnętrznie. 
jaką czujesz się kobietą?
jak bardzo lubisz siebie?
co w Tobie jest esencją kobiecości?
jak bardzo lubisz swoje ciało?
to idea, która powstała dla kobiet z potrzeby pielęgnowania kobiecości i dzielenia się radością z bycia kobietą


Są to serie autorskich spotkań, warsztatów i wyjazdów łączących psychologię kobiety i trening mięśni dna miednicy. To zaproszenie w podróż w głąb własnej kobiecości.


Pracujemy nad kobiecością odczuwaną bezpośrednio w ciele poprzez bodźce i emocje oraz tą odczuwaną w psychice poprzez wyobrażenia, przekonania, opinie i porównania.


Obalamy mity kobiety i jej piękna w kulturze.


Szykujemy instrukcję obsługi naszego ciała, żeby służyło nam funkcjonalnie jak najdłużej.
CZYTAJ
o autorkach
Dzikie zwierzęta i dzika kobieta są gatunkami zagrożonymi. Od wielu już lat kobiety próbują tłumić swoje naturalne instynkty. Uciec i odgrodzić się od istoty swojej kobiecości. Przez długi czas kobiety były źle traktowane, podobnie jak dzikie zwierzęta i dzika przyroda. Zdrowa kobieta jest jak wilczyca: silna, okazała, witalna, życiodajna, broniąca swojego terytorium, zaradna, wierna, mobilna. Jednak im bardziej oddala się od swojej dzikiej natury, tym bardziej traci na wyrazistości. Chudnie, przypomina bardziej widmo czy upiora. A jej dusza tylko czeka, by rozlać się szeroko w delcie rzeki. Kobieta współczesna rozmienia się na drobne. Ze wszystkich sił stara się wypełnić wiele ról. Zatraciła swój instynkt
C.P. Estes, „Biegnąca z wilkami”
Ania Suchińska
Anna Suchińska
Jestem kobietą świadomą i „uwolnioną” ( a przynajmniej wierzę, że tak jest ☺). Zawodowo zajmuję się fizjoterapią i to właśnie moje pacjentki skłoniły moją uwagę w kierunku treningu mięśni dna miednicy. Zetknęłam się z nieciekawymi opiniami na temat miednicy i wszystkiego, co z nią związane! Dodatkowy brak ogólnodostępnej wiedzy w tej tematyce zainspirował mnie do stworzenia projektu.

Początkowo powstawał w mojej głowie powoli, bardzo powoli. Dopiero „druga” Ania nadała mu rozpędu i razem udało nam się stworzyć warsztat dedykowany kobietom. Jesteśmy z tego projektu bardzo dumne i dużo przyjemności przynosi nam taka praca! Dzięki Wam moje życie jest pełne wyzwań i prób sprostania im. Dziękuję Wam zatem już na początku za mój ciągły rozwój.

Prywatnie pasjonuje mnie praca z ciałem i umysłem, wszystkie formy ruchu i terapii, świadomej i po prostu – dobrej. Lubię jeździć na rowerze, spotykać ciekawych ludzi, rozmawiać godzinami. W przyszłości chciałabym więcej podróżować ( być może z nowym projektem ;))Żyj intencjonalnie, a nie z przyzwyczajenia!
Ania Zając
Anna Zając
Z wykształcenia jestem psycholożką i trenerką zorientowaną na ciągły rozwój i odkrywanie pełni własnego potencjału w każdym obszarze życia. Sama nieustannie się rozwijam i doskonalę w tym, co robię. Poszukuję, marzę i realizuję swoje marzenia. Uważam, że najważniejsze w życiu to iść swoją własną ścieżką. Lubię swoje życie. Jestem także aktywną tancerką i instruktorką tańca, który jest moją największą (obok psychologii) pasją i radością oraz źródłem energii życiowej.

Pasjonuje mnie zwłaszcza taniec z obszaru Karaibów, który był dla mnie kluczem do podróży w głąb mojej własnej kobiecości. Prowadząc zajęcia i warsztaty taneczne w wielu miastach Polski i Europy, dzieliłam się moimi doświadczeniami i zauważyłam, jak trudne bywa uruchomienie miednicy i bioder do swobodnego, nieskrępowanego ruchu. Bogate inspiracje karaibskie i obserwacje psychologiczne stały się podwaliną mojej dalszej pracy w zakresie kobiecości.

Podczas warsztatów „Uwolnij kobiecość” zapraszamy do kontaktu z własnym ciałem i umysłem, z własną kobiecością fizyczną i psychiczną. Pomagamy odzyskać radość z bycia kobietą. Zapraszamy Cię serdecznie do tej podróży, gdyż wierzymy, że pozytywny kontakt z własną kobiecością jest podstawą naszej kobiecej siły.
Nasza misja
czyli dlaczego stworzyłyśmy ten warsztat
Warsztat ten powstał z przekonania, że nasze społeczeństwo ujednolica sposób funkcjonowania organizmu męskiego i kobiecego.
W związku z tym kobiety starają się funkcjonować w sposób całkiem dla nich nienaturalny.
A dbanie o siebie i rozmowa na temat mięśni dna miednicy jest niepotrzebnie tematem TABU.
Poprzez warsztat:

Pracujemy nad wzmocnieniem świadomości ciała

Popularyzujemy wiedzę z zakresu kobiecej anatomii i fizjologii

Uwrażliwiamy ciało na odczuwanie subtelnych bodźców

Uczymy izolowania konkretnych skurczy mięśniowych

Uczymy ćwiczeń wzmacniających mięśnie dna miednicy, które można wykonywać codziennie w domu

Pielęgnujemy i rozpowszechniamy ideę pogłębiania świadomości własnej kobiecości.

Umożliwiamy kobietom kontakt z własną kobiecością we wszystkich jej odcieniach

Tworzymy przestrzeń do zatrzymania się i skupienia na sobie

Umożliwiamy refleksję nad tym, co płynie z nas, a co z kultury, w której żyjemy

Uwalniamy od stereotypów związanych z kobiecością

Kontaktujemy się z własną indywidualną i niepowtarzalną kobiecością

Czy to działa?
anonimowe opinie naszych uczestniczek
Podoba się? To do dzieła!
ZAPISZ SIĘ
Na warsztat Na Krąg Kobiet Na wyjazd